KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16302002
nr 1630 2002
Astrid Wahlstedt
(1877-1946), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 49x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Astrid Wahlstedt, svensk bildkonstnär född 1877, död 1946.
Utrop:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:47:38
Astrid Wahlstedt
Läs mer om Astrid Wahlstedt