KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16302002

nr 1630 2002

Astrid Wahlstedt

(1877-1946), Sverige

Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på pannå, 49x58 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm

Astrid Wahlstedt, svensk bildkonstnär född 1877, död 1946.

Utrop:

500 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:47:38

Astrid Wahlstedt

Läs mer om Astrid Wahlstedt